WMAracı – Webmaster Forumu

WMAracı – Webmaster Forumu

Merhabalar, hepinizin hemen hemen bilgisayarı açtığınız zaman ilk olarak ziyaret ettiğiniz belli başlı siteler vardır. Benim takip ettiğim sitelerin ilk sırasında WMAracı yer alıyor.

Nedeni, her ne kadar kendine özgün ve has bir düzeni ve kullanışlı araçları olsa da esas temelinde yatan gönlümün efendisi olmasıdır. Özellikle yönetim kadrosunun ilgi ve alakası dışında çözüm üretmekte olan çabaları da takdire şayan diyebilirim. 2 yıl moderatörlüğünü de yapmış olduğum ve özel nedenler ile yönetim görevinden ayrılmış olduğum WMAracı kurulduğu ilk günden beri korumuş olduğu sadeliği ve hizmete vermiş olduğu önem hala devam etmekte.

WMAracı – Webmaster Forumu

Kullanışlı webmaster araçları dışında özellikle son zamanlarda ki yapmış olduğu en güzel yenilikse webmaster forum ve webmaster ticaret kategorilerini birbirlerinden ayırmaları oldu diyebilirim.

Webmaster olmak isteyen, yeni başlayan ve ekmeğini webmaster’lık yaparak kazanan herkesi ortak bir platformda buluşturan WMAracı.com‘a eğer bir üyeliğiniz yoksa buradan kendinize yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Bana forum içerisinde de Kaplan kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.
Forum da görüşmek üzere arkadaşlar. 🙂

Ahmet Kaplan

1987, İstanbul doğumlu. Front-End Developer.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın

Güvenlik *